Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Skandal!!! Sądy są niezawisłe, również od zdrowego rozsądku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram tych co napisali o Hitlerze i "komunie"!!! był by porządek oj był by!!! a skoro niektórzy z was go znają czemu nikt z tym nie robi? ja bym go tępił jak h..!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ares masz racje ale zauważ ze za zabójstwo dostała ku*** zawiasy,to jak przyjdzie i podpali chalupe to dostanie pewnie nagrode od sądu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
A gdyby sędziemu "nieumyslnie" zabili dziecko jaki byłby wyrok?
Zrobił by sobie BUC nowe i zapomniał by prędko o całej sprawie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe mozecie mu naskoczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak tylko powiem wam że mama tego biednego zabitego chłopca na sali sądowej powiedziała że im przebacza było o tym nawet w gazecie po to by wziąść kasę. A jak można wybaczyć zabicie dziecka ja bym ich poradziła na dożywocie! Ku*wa niema prawa w tej polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE PRZEBACZYŁAM IM ZA TO ŻE ZABILI MOJEO SYNA !!! I nie wiem czy kiedś to zrobię ! Oczwiście ze jedna rodzina, i Urbaś tylko Przeprosili ,i przjełam ich przeprosiny, Ale to nie ma nic współnego z PRZEBACZENIE ! Bo Przebaczenie płynie prosto z Serca, a moje wciąż boli, i nie potrafię Wybaczć ! A co do sprawidliwości to jest tylko u Boga ! I każdy z nas stanie przed Bogiem i otrzyma zapłatę za swoje czyny. Oni również, i ci którzy są ślepi i głusi na krzywdę Ludzką !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~znajoma~ napisał:
Tak tak tylko powiem wam że mama tego biednego zabitego chłopca na sali sądowej powiedziała że im przebacza było o tym nawet w gazecie po to by wziąść kasę. A jak można wybaczyć zabicie dziecka ja bym ich poradziła na dożywocie! Ku*wa niema prawa w tej polsce
Co Ty możesz wiedzieć,czy można przebaczyć,coś takiego, Jak zabiją Ci dziecko ,to wtedy zrozumiesz,co to znaczy przeżyć śmierć dziecka. !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za takie czyny to chu....ów za jaja i powiesić dożywocie i tyle na ten temat. Są wielkim zagrożeniem dla społeczeństwa, trzeba płacić za błędy i pokazać że będą kary za takie czyny żeby na przyszłość ludzie wiedzieli co ich czeka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo byl gnuj zlodziejem i byl samosąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
h** napisał:
Bo byl gnuj zlodziejem i byl samosąd
Przepraszam ale złodziejem był i jest Oskar, bo to on ukradł ten telefon i nie raz go próbował sprzedać, a nie Dominik Kisiel.to potwierdzone jest w Sądzie, i nie ubliżaj temu temu zmarłemu chłopakowi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiecie jak było to mnie nie oskarżajcie ... bo z tym telefonem to było tak że nikt go nie ukradł tylko ta szmata go zgubiła po imprezie w korolówce a my na następny dzień z dominikiem go znaleźliśmy , on go miał i tą dziewczynę podpuszczał żeby dała mu za ten telefon pare groszy , dowiedziała się kim on jest i po roku czasu go spotkała i powiedziała że on jej walną ten telefon , a oni posłuchali żalu tej dziwki i go pobili do nieszczęści . Dominik był dla mnie jak brat nigdy bym nie pozwolił żeby ktoś mu tak zrobił , jak bym był namiejscu to bym ich powybijał                                                          
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 tys? tyle jest warte życie jednego człowieka??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadne pieniądze nie zwrócą rodzinie chlopca.zawieszenie co to za kara .pobicie podlega karze A tym bardziej ze skutkiem śmiertelnym.trzeba było wyjaśnić rozmowa sprawę A nie od razu chłopca tłuc .widać jak zostali wychowani.sami by nie chcieli aby ich dziecko było bite czy też stracić dziecko.sumienie mam nadzieję ich żre i ludzkie spojrzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parodia sąd polski!!!!szkoda gadać co się w Polsce dzieje. Z roku na rok coraz gorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tęsknie za Tobą braciszku :( a tych kolesi i tak prędzej czy później coś dopadnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...